445397-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Fotovoltaika v obci Doksy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFotovoltaika v obci Doksy
BeschreibungPředmětem zakázky je realizace fotovoltaické elektrárny na těchto objektech a adresách: a) Obecní úřad, Sokolská 305, 273 64 Doksy b) Komunitní centrum, Družstevní 157, 273 64 Doksy c) Základní a mateřská škola, Sokolská 230, 273 64 Doksy Předmět zakázky je podrobně popsán v projektové dokumentaci, kterou zpracovali v 12/2024 Ing. Stanislav Ryšánek a Ing. Stanislav Ježek. Tato dokumentace tvoří přílohu č. 1 těchto zadávacích podmínek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung200/0122/00