4454-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Olkusz w roku 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Olkusz w roku 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe prace związane z gospodarką leśną, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Olkusz w roku 2024.
Interne Kennung: NB.270.20.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Pełny opis procedury zawarty został w Specyfikacji warunków zamówienia na stronie https://josephine.proebiz.com/pl/.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 02
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Sierbowice
Interne Kennung: NB.270.20.2023-02
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 03
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Poręba
Interne Kennung: NB.270.20.2023-03
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 05
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Pazurek
Interne Kennung: NB.270.20.2023-05
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 08
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Pomorzany
Interne Kennung: NB.270.20.2023-08
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 09
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Rabsztyn
Interne Kennung: NB.270.20.2023-09
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Żurada
Interne Kennung: NB.270.20.2023-11
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Podlesie
Interne Kennung: NB.270.20.2023-12
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Specjalistyczny harwesterowy leśnictwa Pomorzany, Żurada i Podlesie
Interne Kennung: NB.270.20.2023-17