44543-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – Sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne KennungDBFO-XII-DAZ.4660.1.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych dla szkół i placówek oświatowych prowadzących zbiorowe żywienie dzieci w Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, odpowiadających jakościowo szczegółowym normom handlowym (branżowym) i ogólnej normie handlowej określonych w obowiązujących przepisach prawa.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131120 Wurstwaren
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji polega na możliwym zwiększeniu zakresu zamówienia do kwoty nie większej niż 3 223 963,00 zł brutto. Prawo opcji oznacza, że Zamawiający skorzysta z zamówienia gwarantowanego, natomiast zwiększenie zamówienia do kwoty przewidzianej prawem opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego nie musi skorzystać. Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji zwiększenia zapotrzebowania na poszczególne produkty przy jednoczesnym zabezpieczeniu środków na cel związany z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Szczegółowo prawo opcji zostało określone w § 8 Projektowanych Postanowieniach Umowy, będących załącznikiem nr 7 do Zaproszenia