445457-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Pfade und andere ungeteerte Wege – DNS_Zajištění předvýrobních úprav na území NP a CHKO Šumava
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS_Zajištění předvýrobních úprav na území NP a CHKO Šumava
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „DNS_Zajištění předvýrobních úprav na území NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem je zajištění předvýrobní úpravy na území NP a CHKO Šumava. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v Technologickém listu s popisem činností, který tvoří přílohu č. 1 této zadávací dokumentace DNS. Plnění spočívá ve zpevnění povrchů stávajících vyústění přibližovacích linek, které navazují na lesní cestní síť, jako i zpevnění dalších manipulačních prostor pro dříví na lokalitě OM (odvozních míst) na území NP a CHKO (skládky dříví), případně úpravou vodního režimu na přibližovacích linkách převážně v zóně soustředěné péče.
Interne KennungDNS_Zajištění předvýrobních úprav na území NP a CHKO Šumava
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle ust. § 138 a následujících zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších právních předpisů
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233160 Pfade und andere ungeteerte Wege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001