2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) i zagospodarowanie odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Gminy Miasta Gdyni do PSZOK
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Postępowanie oznaczone jest jako Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) i zagospodarowanie odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Gminy Miasta Gdyni do PSZOK, nr postępowania: 1/GDS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) i zagospodarowanie odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców Gminy Miasta Gdyni do PSZOK
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na świadczeniu usług przez wykonawcę przez okres maksymalnie 15 miesięcy licząc od dnia planowanego zakończenia zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji raz lub wielokrotnie, w okresie obowiązywania Umowy, w tym również w okresie wykonywania prawa opcji. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże oświadczenie woli, w którym poinformuje o okresie świadczenia usług w ramach prawa opcji. Oświadczenie zostanie przekazane na nie mniej niż 1 miesiąc przed terminem zakończenia Umowy. Realizacja i rozliczenie zamówienia objętego prawem opcji będzie odbywać się na takich samych zasadach, jak zamówienia podstawowego.