See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Podstacji Trakcyjnych
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Podstacji Trakcyjnych
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacji Trakcyjnej Nowa Wieś Wielka
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacji Trakcyjnej Nowa Wieś Wielka
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Warlubie
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Warlubie
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/2
Los: LOT-0003
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Bydgoszcz Główna
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Bydgoszcz Główna
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/3
Los: LOT-0004
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Bydgoszcz Wschód
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Bydgoszcz Wschód
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/4
Los: LOT-0005
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Karczyn
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Karczyn
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/5
Los: LOT-0006
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Kotomierz
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Kotomierz
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/6
Los: LOT-0007
Titel: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Jankowo Dolne
Beschreibung: Zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Podstacja Trakcyjna Jankowo Dolne
Interne Kennung: POST/HZ/EK/HZL/00681/2024/7