2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konsultförmedlingstjänst IT 2026
Beschreibung: Denna upphandling avser ramavtal för successiva leveranser av Konsultförmedlingstjänster inom Boverkets IT-områden.
Interne Kennung: 2128/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
Los: LOT-0000
445506-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster – Konsultförmedlingstjänst IT 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultförmedlingstjänst IT 2026
Intern identifierare2128/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000