2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów od dnia 1 stycznia 2026 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Myślibórz.
Interne Kennung: ZP.271.11.2025.AWE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, znajduje się domek letniskowy lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz z nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, położonych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Myślibórz. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisuje załącznik nr 1 do swz wraz z wykazem nieruchomości.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe