2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 150 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2025/2026r , 2026/2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 150 km oraz parkingów przydrożnych o łącznej powierzchni 5000 m2 w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części. Wykonawca może składać ofertę na jedną, dwie lub trzy części zamówienia. Zamówienie może zostać udzielone wykonawcy na jedną, dwie lub trzy części zamówienia
Interne Kennung: DK.271.6.2025.JS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki część nr 1
Beschreibung: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 85 km + 4000 mkw parkingów w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027.
Los: LOT-0002
Titel: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych -część nr 2
Beschreibung: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości 53 km oraz 1000 mkw parkingów w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027
Los: LOT-0003
Titel: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych część nr 3
Beschreibung: wykonanie zimowego utrzymania dróg gminnych w Gminie Zielonki o łącznej długości ok. 12 km w sezonie zimowym 2025/2026 r, 2026/2027. Sezony zimowe trwają od 1 listopada roku kalendarzowego 2025 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2026 (6 miesięcy) oraz od 1 listopada roku kalendarzowego 2026 do 30 kwietnia roku kalendarzowego 2027.