44561-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – USŁUGA ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH Z TERENU GMINY TERESPOL
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH Z TERENU GMINY TERESPOL
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych z terenu Gminy Terespol. 2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): Główny przedmiot: 90500000 - Usługi związane z odpadami Dodatkowe przedmioty: 90513100- Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90511000- Usługi wywozu odpadów 90512000- Usługi transportu odpadów 90533000- Usługi gospodarki odpadami 3. Usługa polega na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych, położonych na terenie Gminy Terespol, 2) wyposażeniu nieruchomości w worki służące do selektywnego zbierania odpadów następujących frakcji: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, frakcji resztkowej, odpadów biodegradowalnych, tekstylia, popiół. 3) Utworzeniu, wyposażeniu i prowadzeniu dwóch stacjonarnych punktów selektywnej zbiórki odpadów na terenie gminy Terespol ( PSZOK ). Zamawiający szacuje, że w ramach realizacji zamówienia Wykonawca odbierze w okresie obowiązywania umowy następujące rodzaje i ilości odpadów komunalnych: Rodzaj odpadów i prognozowana masa odpadów na 2023 r. (Mg): opakowania z papieru i tektury – kod 15 01 01 80 opakowania ze szkła – kod 15 01 07 180 gruz z rozbiórek i remontów – kod 17 01 01, 17 01 07, 17 01 80, 17 09 04 35 odpady ulegające biodegradacji - kod 20 02 01, 20 01 08 250 odpady wielkogabarytowe - kod 20 03 07 80 Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - kod 20 01 99 ex 320 metale i tworzywa sztuczne, zmieszane odpady opakowaniowe – kod 15 01 02, 15 01 06, 15 01 06 ex 220 zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – kod 20 01 35, 20 01 36 25 inne odpady nieprzypisane do grup – kod 20 03 99, 20 03 01 240 leki i inne niż wymienione w 20 01 31 – kod 20 01 32 0,2 zużyte opony samochodowe – kod 16 01 03 50 tekstylia – kod 20 01 11 70 papa – kod 17 03 08 20 Razem 1530,20 Podane wyżej ilości odpadów należy traktować jako orientacyjne. Ilości mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość odpadów wytworzonych przez właścicieli nieruchomości. Wykonawca jest obowiązany przy sporządzaniu oferty na własne ryzyko do oszacowania ilości odebranych odpadów komunalnych z uwzględnieniem zmian, które mogą się pojawić w trakcie obowiązywania umowy. 5. Na odpady komunalne segregowane dla nieruchomości jednorodzinnych Wykonawca zapewnia następujące worki foliowe: 1) na papier - worki koloru niebieskiego o pojemności 120 I - ilość ok. 36.000 szt., 2) na szkło - worki koloru zielonego o pojemności 80 I - ilość ok. 36.000 szt., 3) na metale i tworzywa sztuczne - worki koloru żółtego o pojemności 120 I - ilość ok. 69.000 szt., 4) na odpady frakcji resztkowej - worki koloru fioletowego lub innego koloru o pojemności 80 l – ilość 36.000 szt., 5) na odpady ulegające biodegradacji – worki koloru brązowego o pojemności 80 l – ilość 36.000 szt., 6) na tekstylia – worki koloru czarnego lub innego koloru o pojemności 80 l – ilość 20.000 szt. 7) na popiół – worki koloru czarnego 80 l – ilość 22.000 szt. 6. Pojemniki oraz worki na pozostałe frakcje odpadów zapewniają właściciele nieruchomości oraz utrzymują je w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. 7. Wykonawca w momencie odbioru worków z odpadami segregowanymi zobowiązany jest zapewnić na własny koszt worki na wymianę w ilości 4 szt. każdego rodzaju na nieruchomość. W przypadku gospodarowania workami przez właściciela nieruchomości nie zgodnego z ich przeznaczeniem, Wykonawca o takim zdarzeniu informuje Zamawiającego niezwłocznie, nie później niż w terminie 2 dni od dnia powzięcia takiej wiedzy na ten temat. Pierwsze worki wykonawca zostawia przy pierwszym odbiorze odpadów danej frakcji. 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale IV. SWZ
Interne Kennung: I-OŚ.7031.2.2023.EZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkanych z terenu Gminy Terespol. 2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV): Główny przedmiot: 90500000 - Usługi związane z odpadami Dodatkowe przedmioty: 90513100- Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90511000- Usługi wywozu odpadów 90512000- Usługi transportu odpadów 90533000- Usługi gospodarki odpadami 3. Usługa polega na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkanych, położonych na terenie Gminy Terespol, 2) wyposażeniu nieruchomości w worki służące do selektywnego zbierania odpadów następujących frakcji: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne, frakcji resztkowej, odpadów biodegradowalnych, tekstylia, popiół. 3) Utworzeniu, wyposażeniu i prowadzeniu dwóch stacjonarnych punktów selektywnej zbiórki odpadów na terenie gminy Terespol ( PSZOK ). 4. Zamawiający szacuje, że w ramach realizacji zamówienia Wykonawca odbierze w okresie obowiązywania umowy następujące rodzaje i ilości odpadów komunalnych: Rodzaj odpadów Prognozowana masa odpadów na 2023 r. (Mg) opakowania z papieru i tektury – kod 15 01 01 80 opakowania ze szkła – kod 15 01 07 180 gruz z rozbiórek i remontów – kod 17 01 01, 17 01 07, 17 01 80, 17 09 04 35 odpady ulegające biodegradacji - kod 20 02 01, 20 01 08 250 odpady wielkogabarytowe - kod 20 03 07 80 Inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - kod 20 01 99 ex 320 metale i tworzywa sztuczne, zmieszane odpady opakowaniowe – kod 15 01 02, 15 01 06, 15 01 06 ex 220 zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – kod 20 01 35, 20 01 36 25 inne odpady nieprzypisane do grup – kod 20 03 99, 20 03 01 240 leki i inne niż wymienione w 20 01 31 – kod 20 01 32 0,2 zużyte opony samochodowe – kod 16 01 03 50 tekstylia – kod 20 01 11 70 papa – kod 17 03 08 20 Razem 1530,20 Podane wyżej ilości odpadów należy traktować jako orientacyjne. Ilości mogą ulec zmianie stosownie do rzeczywistych potrzeb Zamawiającego uwzględniając ilość odpadów wytworzonych przez właścicieli nieruchomości. Wykonawca jest obowiązany przy sporządzaniu oferty na własne ryzyko do oszacowania ilości odebranych odpadów komunalnych z uwzględnieniem zmian, które mogą się pojawić w trakcie obowiązywania umowy. 7. Z uwagi na ograniczoną ilość znaków dalsza część opisu przedmiotu zamówienia została zawarta w rozdz. IV. SWZ.