2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor grafische vormgeving, redactionele ondersteuning, drukklaar maken, drukken en bedelen van het gemeentelijk infoblad en de druk, insert en bedeling van het programmaboekje Ter Borre voor de periode van 01/06/2026 t.e.m. 31/05/2032
Beschreibung: Het gemeentelijk infoblad is bestemd voor alle inwoners van Grimbergen (inclusief deelgemeenten) en wordt gratis verspreid. Het infoblad verschijnt tweemaandelijks (uitgezonderd in juli/augustus). De dienstverlener zorgt voor de opmaak van het infoblad en respecteert hierbij de huisstijl van de aanbestedende overheid. Naast het lay-outen staat de dienstverlener ook in voor het drukklaar maken, het drukken en het bedelen van het infoblad. Bovendien staat de dienstverlener in voor het drukken van het programmaboekje Ter Borre, de insert in het infoblad en het bedelen met het infoblad. Indien nodig moet beroep kunnen gedaan worden op een copywriter, fotograaf en illustrator. De opdrachtgever zorgt zelf voor een drukklaar bestand van het programmaboekje Ter Borre. Gedurende de looptijd van het contract wordt de opmaak van het infoblad 1 keer herbekeken en opgefrist. De huisstijl wordt gerespecteerd, maar er wordt een 'facelift' van het magazine gerealiseerd. Het betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener, alle voorwaarden gekend, voor een periode van 6 jaar. Leveringsplaats: Bedeling in alle brievenbussen van Grimbergen (postcodes 1850, 1851, 1852 en 1853) en levering aan de dienst Communicatie, Prinsenstraat 3 te 1850 Grimbergen.
Interne Kennung: PPP06I-1267/6013/2025/1183
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/1183_1