2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wycinka samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasie drogowym dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 1 - Nr 834, 836 Zadanie Nr 2 - 835”
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje wykonanie wycinki samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasach drogowych dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 1: - Nr 834 Niedrzwica Duża – Stara Wieś w ilości 3 480 m2, - Nr 836 Bychawa – Piaski w ilości 2 260 m2, Zadanie Nr 2: - Nr 835 Lublin – Biłgoraj w ilości 62 470 m2. wraz z utylizacją pozyskanego materiału we własnym zakresie. 2. Szczegółowy zakres i lokalizacja usług ujęte są w przedmiarze usług. 3. Usługi należy wykonać zgodnie ze szczegółową specyfikacją techniczną i Instrukcją bezpiecznej pracy przy podcinaniu, ścince drzew, frezowaniu pni i wycince krzaków. 4. Wykonawca zapewnia wszystkie niezbędne materiały, środki transportowe, sprzęt oraz osoby niezbędne do realizacji zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania usług zgodnie z zasadami BHP i przepisami ruchu drogowego. 6. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych usług objętych umową na podstawie przekazanego przez Zamawiającego projektu organizacji ruchu (na czas prowadzonych usług) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem na drogach wojewódzkich. 7. Za wszelkie szkody spowodowane uszkodzeniami infrastruktury naziemnej (sieć elektryczna, telefoniczna, ogrodzenia itp.) przy wykonywaniu przedmiotowych prac odpowiedzialność ponosi Wykonawca. 8. Wykonawca zobowiązany jest do postępowania z odpadami powstałymi trakcie realizacji zamówienia zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (Dz. U. z 2023, poz. 1587). 9. Oznakowanie usług w czasie ich prowadzenia Wykonawca zabezpiecza we własnym zakresie. 10.Porządkowanie pasa drogowego przez Wykonawcę będzie prowadzone na bieżąco. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Ofertę można złożyć na jedno lub obydwa zadania. 12. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt XXVI.1.SWZ w zakresie realizacji zamówienia. 13.Termin wykonania zamówienia: Rozpoczęcie prac nastąpi nie wcześniej niż od dnia 16 października 2026 r. Termin wykonania zamówienia – 55 dni od dnia 16 października 2026 r. 14. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: -Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dyrektor ZDW w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin, - Z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila: (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dotyczące RODO znajdują się w dokumentacji zamówienia. 12. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy PZP najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 15. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 16. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 17. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 18. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 24.10.2026 r. 19. Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek: 1) doświadczenia Wykonawcy: jeżeli wykonał w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, minimum jedną usługę polegającą na wycince odrostów lub pielęgnacji zadrzewienia, której wartość wyniosła co najmniej dla zad. nr 1 - 10 tys. zł. brutto, dla zad. nr 2 – 70 tys. zł. brutto wykonaną należycie. W oświadczeniu JEDZ należy podać jej opis, wartość, datę wykonania, nazwę podmiotu na rzecz którego usługa została wykonana. Spełnienie tego warunku Zamawiający oceni na podstawie oświadczenia JEDZ. W przypadku ubiegania się o więcej niż jedno zadanie należy wykazać się wykonaniem usługi o najwyższej wartości spośród zadań o które Wykonawca się ubiega.
Interne Kennung: R4.ST.372.18.2026.ac
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wycinka samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasie drogowym dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 1 - Nr 834, 836
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie wycinki samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasach drogowych dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 1: - Nr 834 Niedrzwica Duża – Stara Wieś w ilości 3 480 m2, - Nr 836 Bychawa – Piaski w ilości 2 260 m2, wraz z utylizacją pozyskanego materiału we własnym zakresie
Interne Kennung: R4.ST.372.18.2026.ac-zad.1
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0002
Titel: „Wycinka samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasie drogowym dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 2 - 835”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje wykonanie wycinki samosiewów drzew i krzewów oraz odrostów w pasach drogowych dróg wojewódzkich: Zadanie Nr 2: - Nr 835 Lublin – Biłgoraj w ilości 62 470 m2. wraz z utylizacją pozyskanego materiału we własnym zakresie.
Interne Kennung: R4.ST.372.18.2026.ac-zad.2