2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 16 ks vozidel elektro (BEV) ve 3 kategoriích
Beschreibung: Předmětem jednotlivých částí veřejné zakázky je dodávka ks nových bateriových elektrických (BEV) vozidel v soludu s požadavky zadavatele. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 099/2026/015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bateriová elektrická SUV NT 4x2 – 2 ks
Beschreibung: Předmětem plnění části 001 veřejné zakázky je dodávka 2 ks nových bateriových elektrických (BEV) sportovně užitkových vozidel (SUV) nižší třídy (NT) s pohonem 4x2, stejného typu, schválených ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, pro provoz na pozemních komunikacích v České republice. Blíže viz zadávací dokuementace.
Interne Kennung: 099/2026/015/001
Los: LOT-0004
Titel: Bateriový elektrická SUV NST 4x4 – 3ks
Beschreibung: Předmětem plnění části 003 veřejné zakázky je dodávka 3 ks nových bateriových elektrických (BEV) sportovně užitkových vozidel (SUV) nižší střední třídy (NST) s pohonem 4x4, schválených ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, pro provoz na pozemních komunikacích v České republice. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 099/2026/015/003
Los: LOT-0002
Titel: Bateriová elektrická SUV NT 4x4 – 11 ks
Beschreibung: Předmětem plnění části 002 veřejné zakázky je dodávka 11 ks nových bateriových elektrických (BEV) sportovně užitkových vozidel (SUV) nižší třídy (NT) s pohonem 4x4, stejného typu, schválených ve smyslu zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, pro provoz na pozemních komunikacích v České republice. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 099/2026/015/002