445724-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Lufteinlasssysteme – Szennyvíztelepi forgódugattyús fúvók cseréje- Pápa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szennyvíztelepi forgódugattyús fúvók cseréje- Pápa
Beschreibung: A Pápán levő Szennyvíztisztító telep fúvógépház 2 db fúvó cseréje turbó fúvóra. A nyertes ajánlattevő által elvégzendő feladat: - 2 db régi fúvó gépészeti és elektromos bontása, - 2 db új fúvók (legfeljebb 100 kW teljesítményű/fúvó) leszállítása, karbantartása (5 éves időtartamban) - új fúvók telepítése: o meglévő sűrített levegő hálózathoz csatlakoztatása, o meglévő villamos energia hálózathoz csatlakoztatása, o irányítástechnikai kábel fektetése az új turbókompresszorok és a meglévő PLC között, - fúvók üzembe helyezése, - fúvók kezelésének betanítása. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza. A dokumentáció részét képező műszaki dokumentumokban esetlegesen előírt gyártói megnevezések a kompatibilitás meghatározását szolgálják, az Ajánlatkérő egyenértékű megoldást is elfogad.
Interne Kennung: EKR001053492026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján az ajánlatok értékelési szempontja a legjobb ár-érték arányt tartalmazó ajánlat kiválasztása.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42113310 Lufteinlasssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001053492026/1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259200 Reparatur und Wartung von Reinigungsanlagen
Menge: 2 Stück