See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Apteki Szpitalnej SP ZOZ w Łapach
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 21 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Interne Kennung: ZP/44/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1A
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia zakresu realizacji dostaw poszczególnych materiałów i sprzętu jednorazowego użytku w sytuacji wyczerpania asortymentu w ilości nieprzekraczającej 40% wielkości określonej w niniejszej specyfikacji przedmiotu zamówienia. Przy ustalaniu wielkości granicznej opcji Zamawiający celem realizacji zamówienia będzie każdorazowo zaokrąglał w górę wyliczenie do pełnej jednostki handlowej produktu.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2A
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3A
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4A
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5A
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6A
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7A
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8A
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9A
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10A
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11A
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12A
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13A
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14A
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15A
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16A
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17A
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18A
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19A
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20A
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21A