2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prenájom cytometrov a dodávka protilátok
Beschreibung: Predmetom zákazky je prenájom dvoch cytometrov a postupné dodávky protilátok do cytometrov počas zmluvného obdobia v sortimente a množstve podľa špecifikácie predmetu zákazky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č.1