445775-2026 - Ergebnis
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej obiektów malej retencji dla Nadleśnictwa Choczewo w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” wraz z usługą nadzoru autorskiego - powtórzenie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej obiektów malej retencji dla Nadleśnictwa Choczewo w ramach projektu: „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” wraz z usługą nadzoru autorskiego - powtórzenie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej obiektów małej retencji w Nadleśnictwie Choczewo wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa zgód, opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych, dokonaniem zgłoszeń/uzyskaniem pozwoleń na budowę oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych związanych z realizacją zamierzenia objętego dokumentacją projektową. Celem zamówienia jest nabycie przez Zamawiającego wykonanej przez Wykonawcę kompletnej dokumentacji projektowej, opracowanej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1112 z późn. zm.), z zachowaniem wszelkich warunków wynikających z ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tekst jedn. Dz.U. z 2026 poz. 13 .) i ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 960 z późn. zm.), z ustaleniem lokalizacji inwestycji zgodnie z ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.), pozwalającej Zamawiającemu na wybór wykonawcy robót zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (takt jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz na wykonanie tych robót i przekazanie do użytkowania wykonanych obiektów małej retencji zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 418). Wchodzące w zakres Przedmiotu Zamówienia świadczenie usługi nadzoru autorskiego, będzie polegać na wykonywaniu czynności związanych z nadzorem, w szczególności na stwierdzaniu w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, a także na uzgadnianiu możliwości wprowadzania rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłaszanych przez kierownika budowy, inwestora lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej obiektów małej retencji w Nadleśnictwie Choczewo wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych przepisami prawa zgód, opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych, dokonaniem zgłoszeń/uzyskaniem pozwoleń na budowę oraz świadczenie usługi nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych związanych z realizacją zamierzenia objętego dokumentacją projektową. Celem zamówienia jest nabycie przez Zamawiającego wykonanej przez Wykonawcę kompletnej dokumentacji projektowej, opracowanej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1112 z późn. zm.), z zachowaniem wszelkich warunków wynikających z ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tekst jedn. Dz.U. z 2026 poz. 13 .) i ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 960 z późn. zm.), z ustaleniem lokalizacji inwestycji zgodnie z ustawą z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1130 z późn. zm.), pozwalającej Zamawiającemu na wybór wykonawcy robót zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (takt jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) oraz na wykonanie tych robót i przekazanie do użytkowania wykonanych obiektów małej retencji zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn. Dz. U. z 2025 r. poz. 418). Wchodzące w zakres Przedmiotu Zamówienia świadczenie usługi nadzoru autorskiego, będzie polegać na wykonywaniu czynności związanych z nadzorem, w szczególności na stwierdzaniu w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji z projektem, a także na uzgadnianiu możliwości wprowadzania rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłaszanych przez kierownika budowy, inwestora lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 2 oraz 2a do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień i prawa opcji.