4458-2025 - Ergebnis
Tschechien – Baumpflege – Uzavření rámcové dohody na pěstební činnost a ostatní netěžební činnost na území KRNAP a jeho OP pro rok 2025-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUzavření rámcové dohody na pěstební činnost a ostatní netěžební činnost na území KRNAP a jeho OP pro rok 2025-2027
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je zajištění pěstebních prací (obnova lesa sadbou - zalesňování, stavba drátěných a dřevěných oplocenek, chemická ochrana mladých lesních kultur - nátěry, mechanická ochrana mladých lesních kultur - ožínání křovinořezem, údržba a opravy individuálních ochran, likvidace oplocenek, údržba a opravy oplocenek, úklid klestu), pěstebních prací za použití motorové pily a ostatních netěžebních činností (likvidace invazních druhů, myslivost, drobné ruční údržby cest a turistických chodníků, údržba vybavení v terénu, lukaření, ostatní činnosti), vše v podrobnostech specifikovaných v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Práce budou prováděny na celém území Krkonošského národního parku a jeho ochranného pásma, tedy na územních pracovištích - ÚP31 Harrachov, ÚP32 Rezek, ÚP33 Špindlerův Mlýn, ÚP34 Černý Důl, ÚP35 Pec pod Sněžkou, ÚP36 Horní Maršov. Veřejná zakázka není rozdělena na části, bude uzavřena jedna rámcová dohoda s více účastníky pro celé území Krkonošského národního parku a jeho OP.
Interne Kennung07/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001