2. Verfahren
Verfahren
Titel: PNRR- ECHIPAMENTE PENTRU CAMPUS DUAL LICEUL TEORETIC PAMFIL SEICARU_1
Beschreibung: Lot:1-Kit multimedia pentru prezentari Lot: 2-Sistem Simulator conducere auto Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4364454_PAAP_PNRR_12560_2023_1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Kit multimedia pentru prezentari
Beschreibung: Kit multimedia pentru prezentari
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: -SISTEM SIMULATOR CONDUCERE AUTO
Beschreibung: SISTEM SIMULATOR CONDUCERE AUTO
Interne Kennung: 2