See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kwalificatiesysteem - Spoorwerken
Beschreibung: Werken aan de sporen toebehorend aan de MIVB, gelegen binnen het Brussels Hoofdstedelijk Gewest en enkele aanpalende gemeenten. Het betreft constructie-, vernieuwings- en onderhoudswerken aan tram-, metro- en premetrosporen, met inbegrip van de bijhorende werken (lassen, wegbekleding, enz.).
Interne Kennung: INFRA - Travaux de voies
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234129 Stadtbahnbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234120 Stadtbahnarbeiten, 45234121 Straßenbahnarbeiten, 45234111 Bau von Stadtbahnen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: INFRA - Spoorwerken - kwalificatiesysteem
Interne Kennung: 1