See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van geneesmiddelen en parafarmaceutica voor woonzorgcentrum Ter Meere
Beschreibung: De raamovereenkomst heeft tot doel het leveren van geneesmiddelen en parafarmaceutica aan de bewoners van het woonzorgcentrum Ter Meere voor een looptijd van vier (4) jaar. De raamovereenkomst is tweemaal stilzwijgend verlengbaar met één jaar. De leveringen gebeuren op afroep en op vraag van de individuele bewoner, volgens voorschrift van de behandelende geneesheer. Het moet ook mogelijk zijn om geneesmiddelen en materialen aan te kopen voor algemeen gebruik in het woonzorgcentrum. De Aanbestedende Overheid beoogt het sluiten van een raamovereenkomst met één enkele Opdrachtnemer. Het OCMW behoudt zich het recht voor om geneesmiddelen en materialen voor algemeen gebruik eveneens elders aan te kopen. Er geldt geen enkele afnameverplichting, en evenmin een exclusiviteit.
Interne Kennung: PPP01H-1281/5079/2025/11
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/11_1