See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2. Zamówienie podzielono na 23 części: CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk CZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy CZĘŚĆ NR 4 – Leki różne CZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki CZĘŚĆ NR 6 - Leki różne CZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające CZĘŚĆ NR 8 – Leki różne CZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne CZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne CZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy CZĘŚĆ NR 14 – Leki różne CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne CZĘŚĆ NR 16 – Leki różne CZĘŚĆ NR 17 – Leki różne CZĘŚĆ NR 18 - Leki różne CZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające CZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne CZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające CZĘŚĆ NR 22 - Insuliny CZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne UWAGA! • Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692100 Infusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 2 - Czynnik krzepnięcia krwi Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 4 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 5 – Antybiotyki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 6 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 7 – Dożylne roztwory uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 8 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 9 – Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 10 - Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 12 – Leki wziewne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 13 – Niejonowy środek kontrastowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 14 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 16 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 17 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 18 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 19 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 20 – Płyny infuzyjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 21 – Dożylne płyny uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ NR 22 - Insuliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 22 - Insuliny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków specjalnego postępowania dietetycznego do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 23 - Leki wziewne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).