44587-2024 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej oraz odkup energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii dla Starostwa Powiatowego w Bochni oraz jednostek dokonujących wspólnego zamówienia.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej oraz odkup energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii dla Starostwa Powiatowego w Bochni oraz jednostek dokonujących wspólnego zamówienia.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej oraz odkup energii pochodzącej z odnawialnych źródeł energii dla Starostwa Powiatowego w Bochni oraz jednostek dokonujących wspólnego zamówienia. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8 do SWZ oraz wzór umowy - załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: RI.272.2.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zakupionej energii z zastosowaniem prawa opcji o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp, tj. dopuszcza możliwość zwiększenia ilości zakupionej energii do 25 % wartości szacunkowej zamówienia podstawowego, co stanowić będzie maksymalną wartość umowy. 2. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania punktów poboru energii elektrycznej nie ujętych w Załączniku nr 1 do umowy lub konieczności zmiany taryfy dla punktu/ punktów poboru lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej określonych w Załączniku nr 1 do umowy. 3. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie.