2. Verfahren
Verfahren
Titel: NetwerkManagementSysteem (NMS) regio Stedendriehoek
Beschreibung: Regio Stedendriehoek wil een regionaal Netwerk Management Systeem (NMS) realiseren als opvolging van het huidige DevIS dat nu in Deventer en Apeldoorn operationeel is, en waarvan het contract afloopt. Op basis van de ervaringen van Deventer en Apeldoorn op het gebied van dynamisch verkeersmanagement heeft Regio Stedendriehoek voorliggende aanbesteding opgesteld voor een regionaal netwerk Management Systeem. Dit NMS wordt als dienst uitgevraagd, waarbij de aanbieders gevraagd wordt verder te gaan dan de basis van het regionaal verkeersmanagement en gebruik te maken van de ontwikkelingen op het gebied van digitalisering, data-gedreven werken, dynamisch verkeersmanagement en digitaal verkeersmanagement. Als omschreven in de offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opdracht als omschreven
Beschreibung: Als omschreven in de offerteaanvraag Als omschreven in de offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: als omschreven
445886-2026 - Result
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – NetwerkManagementSysteem (NMS) regio Stedendriehoek
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Opdracht als omschreven
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: als omschreven