445902-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i pozwoleń na budowę oraz nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3). Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy
Interne KennungSA.270.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90714000 Umweltaudit, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej dla zadania Rozbudowa zbiornika wodnego na terenie Leśnictwa Grzybowszczyzna wraz z uzyskaniem pozwoleń środowiskowych i pozwoleń na budowę oraz nadzorem autorskim w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3). Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zakres rzeczowy zawarty w załączniku nr 2 ma charakter szacunkowy.