2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komplexního provozu a servisu telefonních ústředen v objektech Ministerstva financí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění provozu, prací telefonního mechanika a servisu systému Mitel OpenScape Enterprise včetně jeho příslušenství umístěném v objektu Ministerstva financí, Letenská 15, Praha 1 (včetně KTZ v lokalitách Legerova 69, Voctářova 9/11, Cihelná 548/7 a Washingtonova 1621/11) (dále jen „Předmět plnění“) po dobu trvání smlouvy mezi Zadavatelem a vybraným dodavatelem. Smlouva se uzavírá na dobu 48 měsíců. Zajištění předmětu plnění spočívá v následujících dílčích plněních: a) provoz: 1. poskytnutí požadovaných služeb od Poskytovatele (parametry SLA) specifikovaných v Příloze č. 1.1 zadávací dokumentace – Parametry a specifikace poskytovaných služeb (dále též "ZD") (dále též „Příloha č. 1.1 ZD“), mimo jiné poskytnutí konfiguračních a konzultačních hodin technika experta/specialisty v rozsahu 10 hodin měsíčně; 2. poskytnutí služeb vyškoleného technika pro systém Mitel OpenScape Enterprise formou jeho osobní přítomnosti na adrese Praha 1, Letenská 525/15, PSČ 118 10, v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod. v rozsahu uvedeném v Příloze č. 1.1 ZD (dále jen „Provoz“); b) servis: 1. zajištění oprav pro zařízení, jejichž specifikace a počet je uveden v Příloze č. 1.2 ZD – Specifikace servisované technologie (dále též „Příloha č. 1.2 ZD“); 2. poskytnutí služeb servisu dle kategorizace závad v reakčních dobách a v dobách oprav dle Přílohy č. 1 ZD – Závazný návrh smlouvy (dále jen „Závazný návrh smlouvy“); 3. bezplatné poskytnutí nezbytných produktů k servisu (jako např. náhradní díly, jednotlivé prvky telefonní ústředny apod.) (dále jen „Servis“). Předmět plnění je podrobně popsán v Závazném návrhu smlouvy, zejména v článku II. Účel a předmět smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 246389-2026
Interne Kennung: MF-18680/2026/6602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50334400 Wartung von Kommunikationssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32551200 Telefonzentralen, 32551400 Telefonnetz, 32500000 Fernmeldebedarf, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 50331000 Reparatur und Wartung von Fernmeldeleitungen, 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur, 50334130 Reparatur und Wartung von Fernsprechvermittlungsanlagen, 50334140 Reparatur und Wartung von Fernsprechgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění provozu, prací telefonního mechanika a servisu systému Mitel OpenScape Enterprise včetně jeho příslušenství umístěném v objektu Ministerstva financí, Letenská 15, Praha 1 (včetně KTZ v lokalitách Legerova 69, Voctářova 9/11, Cihelná 548/7 a Washingtonova 1621/11) (dále jen „Předmět plnění“) po dobu trvání smlouvy mezi Zadavatelem a vybraným dodavatelem (dále též "Poskytovatel"). Smlouva se uzavírá na dobu 48 měsíců. Zajištění předmětu plnění spočívá v následujících dílčích plněních: a) provoz: 1. poskytnutí požadovaných služeb od Poskytovatele (parametry SLA) specifikovaných v Příloze č. 1.1 zadávací dokumentace – Parametry a specifikace poskytovaných služeb (dále též "ZD") (dále též „Příloha č. 1.1 ZD“), mimo jiné poskytnutí konfiguračních a konzultačních hodin technika experta/specialisty v rozsahu 10 hodin měsíčně; 2. poskytnutí služeb vyškoleného technika pro systém Mitel OpenScape Enterprise formou jeho osobní přítomnosti na adrese Praha 1, Letenská 525/15, PSČ 118 10, v pracovní dny od 8:00 do 16:00 hod. v rozsahu uvedeném v Příloze č. 1.1 ZD (dále jen „Provoz“); b) servis: 1. zajištění oprav pro zařízení, jejichž specifikace a počet je uveden v Příloze č. 1.2 ZD – Specifikace servisované technologie (dále též „Příloha č. 1.2 ZD“); 2. poskytnutí služeb servisu dle kategorizace závad v reakčních dobách a v dobách oprav dle Přílohy č. 1 ZD – Závazný návrh smlouvy (dále jen „Závazný návrh smlouvy“); 3. bezplatné poskytnutí nezbytných produktů k servisu (jako např. náhradní díly, jednotlivé prvky telefonní ústředny apod.) (dále jen „Servis“). Předmět plnění je podrobně popsán v Závazném návrhu smlouvy, zejména v článku II. Účel a předmět smlouvy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 32551400 Telefonnetz, 32551200 Telefonzentralen, 32500000 Fernmeldebedarf, 50331000 Reparatur und Wartung von Fernmeldeleitungen, 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur, 50334130 Reparatur und Wartung von Fernsprechvermittlungsanlagen, 50334140 Reparatur und Wartung von Fernsprechgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podle čl. III odst.15 Závazného návrhu smlouvy (dále též "Smlouva") je poskytovatel oprávněn zvýšit každou cenu hrazenou měsíčně za každý uplynulý kalendářní měsíc a to vždy ve výši jedné osmačtyřicetiny (1/48) Smluvní ceny (dále jen „Měsíční cena“) dle této Smlouvy s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku následujícího po roce 2027 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „Míra inflace“) vyhlášeného Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. Podle odst.16 téhož článku je poskytovatel oprávněn zvýšit každou Měsíční cenu podle předcházejícího odstavce pouze v případě, že Míra inflace přesáhne 2 %. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné Míry inflace se žádná z Měsíčních cen nesnižuje. Poskytovatel je v každém roce oprávněn zvýšit každou Měsíční cenu nejvýše o 10 %; to platí i v případě, že Míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší.