2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPENBARE AANBESTEDING VOOR DE LEVERING VAN EEN WIELLADER MET EEN BAK MET VERHOOGDE LOSHOOGTE
Beschreibung: OPENBARE AANBESTEDING VOOR DE LEVERING VAN EEN WIELLADER MET EEN BAK MET VERHOOGDE LOSHOOGTE
Interne Kennung: BC 26/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BC 26/003 - 1
Interne Kennung: 1