445988-2025 - Wettbewerb
Polen – Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör – Dostawa odzieży branżowej, ochronnej i roboczej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odzieży branżowej, ochronnej i roboczej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest : ,,Dostawa odzieży branżowej, ochronnej i roboczej’’tj. 1) Zadanie 1 Dostawa odzieży branżowej. 2) Zadanie 2- Dostawa odzieży ochronnej i roboczej. 3) Zadanie 3 Dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego. 2. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennung251/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa odzieży branżowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży branżowej. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennungzadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać odzież branżową zapisaną w formularzu ofertowym w dowolnej konfiguracji, w zależności od bieżącego zapotrzebowania. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelDostawa odzieży ochronnej i roboczej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży ochronnej i roboczej oraz obuwia dla personelu medycznego. Towar, stanowiący przedmiot umowy oraz jego ilość została szczegółowo określona w załącznik nr 1 i 2 do umowy.
Interne Kennungzadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung