See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja budynków Urzędu Miasta Jarosławia - Rynek 1 oraz Rynek 6. Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ratusza pod adresem Rynek 1 w Jarosławiu
Beschreibung: Modernizacja budynków Urzędu Miasta Jarosławia - Rynek 1 oraz Rynek 6. Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej na wykonanie remontu i przebudowy pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ratusza pod adresem Rynek 1 w Jarosławiu
Interne Kennung: ZP.271.2.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001