2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr zpracovatele projektové dokumentace k projektu "DOLNÍ POČERNICE ZÁKLADNÍ ŠKOLA, ŠKOLKA A BYTOVÁ VÝSTAVBA; INVESTIČNÍ AKCE PDS 46630"
Beschreibung: Zpracování projektové dokumentace a další plnění v rozsahu vyplývajícím pro jednotlivé fáze plnění z této Zadávací dokumentace a jejích příloh, zejména pak zpracování Návrhu Stavby, zpracování dokumentace pro účely oznámení záměru dle přílohy č. 3 Zákona EIA, zpracování Přípravné dokumentace, zpracování Dokumentace pro povolení záměru, zpracování Dokumentace pro výběr generálního zhotovitele stavby (dokumentace pro provedení stavby podle § 3 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb ve znění účinném před 1. 1. 2024, doplněná o podklady odpovídající speciálním požadavkům zadavatele) a spolupráce při výběru generálního zhotovitele stavby, provádění autorského dozoru, konzultační a schvalovací činnosti během realizace stavby a jejího zkušebním provozu a konzultační a schvalovací činnost během uvádění stavby do provozu.
Interne Kennung: PDS/SU/0001/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cena může být dohodou Smluvních stran upravena od následujícího kalendářního roku po účinnosti smlouvy, pokud míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen v některém kalendářním roce během realizace předmětu JŘSÚ počínaje rokem 2025 překročí 5 % (slovy pět procent), přičemž (i) úprava Ceny bude provedena pouze za předpokladu, že o to požádá Zhotovitel nejpozději do konce ledna příslušného kalendářního roku, a (ii) úprava Ceny bude vždy provedena dohodou Stran formou dodatku k této Smlouvě uzavřeného v souladu s příslušnými právními předpisy a (iii) úprava Ceny se bude vždy týkat pouze té její části, která dosud nebyla splatná, a (iv) rozsah navýšení Ceny nepřekročí míru odpovídající přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za předchozí kalendářní rok.