See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ASSM - Autonomiczny System Symulacji Medycznych; UCZKIN.ZP.08.2026.EU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi badawczo-rozwojowe w zakresie algorytmicznym AI/ML — badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe nad systemem zautomatyzowanej oceny symulacji medycznej (ASSM), obejmujące eksperymentalną weryfikację falsyfikowalnych hipotez badawczych, badania porównawcze i analizy ablacyjne architektur fuzji multimodalnej, detekcji procedur medycznych oraz re-identyfikacji osób i diaryzacji mówców, eksperymentalną translację wyłonionych architektur na badawcze prototypy Modułów wraz z eksperymentalnym opracowaniem funkcjonalności atrybucji czynności do osób oraz eksperymentalną charakterystykę empiryczną finalnego prototypu w trzech typach lokalizacji operacyjnych; celem prac jest pozyskanie nowej wiedzy — zweryfikowanych empirycznie hipotez, granic wykonalności, nieznanych zależności i obwiedni operacyjnej badanych klas metod.
Vorherige Bekanntmachung: 284319-2026
Interne Kennung: UCZKIN.ZP.08.2026.EU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ASSM - Autonomiczny System Symulacji Medycznych; UCZKIN.ZP.08.2026.EU