See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na stavební práce-chodníky, parkoviště, kruhové objezdy, autobusové zastávky a související dodávky
Beschreibung: Předmětem plnění jsou stavební práce spočívající s rekonstrukci a výstavbě chodníků, parkovišť, kruhových objezdů, autobusových zastávek a souvisejících dodávek na území Statutárního města Kladna. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody, na základě, které budou vybraní dodavatelé provádět pro zadavatele stavební práce dle jednotlivých realizačních smluv o dílo, jejichž součástí bude komplexní provedení zadavatelem objednaných stavebních prací, včetně dodávek materiálu a zajištění prostředků a vybavení potřebných pro jejich provedení, a to: -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba chodníků a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba parkovišť a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba kruhových objezdů a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba autobusových a souvisejících dodávek;
Interne Kennung: 140/25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45233128 Bau von Verkehrskreiseln, 45233251 Erneuerung von Straßendecken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění jsou stavební práce spočívající s rekonstrukci a výstavbě chodníků, parkovišť, kruhových objezdů, autobusových zastávek a souvisejících dodávek na území Statutárního města Kladna. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody, na základě, které budou vybraní dodavatelé provádět pro zadavatele stavební práce dle jednotlivých realizačních smluv o dílo, jejichž součástí bude komplexní provedení zadavatelem objednaných stavebních prací, včetně dodávek materiálu a zajištění prostředků a vybavení potřebných pro jejich provedení, a to: -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba chodníků a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba parkovišť a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba kruhových objezdů a souvisejících dodávek; -rekonstrukce či oprava nebo nová výstavba autobusových a souvisejících dodávek; Jedná se o souhrnné kvartální hlášení za 2.Q. roku 2026