446029-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Rozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích – dodávky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření a modernizace základní školy v Pozořicích – dodávky
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, dodávka a instalace nových a nepoužitých pomůcek a dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39160000 Schulmöbel, 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen, 39162000 Lehrmaterial, 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – AV technika
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a instalace nové a nepoužité AV techniky, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2a zadávací dokumentace „Příloha č. 2a Položkový rozpočet – část 1“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennungčást 1 Pozořice
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32580000 Datenanlagen
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Nábytek
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a instalace nového a nepoužitého nábytku, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2c zadávací dokumentace „Příloha č. 2c Položkový rozpočet – část 3“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennungčást 3 Pozořice
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Pomůcky
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a instalace nových a nepoužitých pomůcek, podrobně popsáno v položkovém rozpočtu, který tvoří přílohu č. 2b zadávací dokumentace „Příloha č. 2b Položkový rozpočet – část 2“ a v technických zprávách, které tvoří přílohu č. 7 zadávací dokumentace „Příloha č. 7 Technické zprávy“.
Interne Kennungčást 2 Pozořice
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 39162110 Lehrbedarf