See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** Raamovereenkomst voor de leasing van bedrijfskledij
Beschreibung: De opdracht betreft het sluiten van een raamovereenkomst voor het leveren en onderhouden van bedrijfskledij op basis van een all-in leasing formule.
Interne Kennung: CREAT-ALL-24-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ** GEGUNDE OPDRACHT ** CREAT-ALL-24-003 - 1
Interne Kennung: 1