446060-2026 - Wettbewerb
Polen – Katastervermessung – Poprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegająca na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia przeprowadzenie pomiaru celem poprawy geometrii działek ewidencyjnych na terenie powiatu zawierciańskiego polegającej na wyeliminowaniu „enklaw”, rozliczeniu powierzchni i nadaniu nowych numerów działek na obszarze obrębów ewidencyjnych w trybie ustawy z dnia 17 maja 1989r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków . Osiągnięcie zakładanego celu pracy pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, wyeliminowaniu błędów geometrii działek, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik . Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, w szczególności Warunki techniczne, stanowiące Załącznik Nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungSRZP261-0023/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPełna dokumentacja przetargowa wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia znajduje się na Platformie przetargowej Zamawiającego, pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334969
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Titel129 działek w obrębach: Irządze, Sadowie, Wilków, Witów, Woźniki, Wygiełzów, Siamoszyce
BeschreibungSzczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 1 zawierają załączniki do SWZ, w szczególności Warunki techniczne, stanowiące Załącznik Nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Titel60 działek w obrębach: Bógdał, Chałupki, Drużykowa, Goleniowy, Grabiec, Ołudza, Przyłęk, Rokitno, Starzyny, Szyszki-Łąkietka
BeschreibungSzczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia w zakresie Zadania nr 2 zawierają załączniki do SWZ, w szczególności Warunki techniczne, stanowiące Załącznik Nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungZadanie nr 2