2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów medycznych (szpitalnych) dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów medycznych (szpitalnych) o kodach odpadów 18.01.02*, 18.01.03*, 18.01.04, 18.01.09, 18 01 06*, 18 01 08*, 18 01 01, 18 01 07, z 3 (trzech) lokalizacji Zamawiającego.
Interne Kennung: ZP-13/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów medycznych (szpitalnych)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów medycznych (szpitalnych) o kodach odpadów 18.01.02*, 18.01.03*, 18.01.04, 18.01.09, 18 01 06*, 18 01 08*, 18 01 01, 18 01 07, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ oraz projekt umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ma prawo zmniejszenia zamówienia do 40 % wykorzystując prawo opcji.