See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania oznaczeń do laboratorium Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku zgodnie z zapotrzebowaniem i wymaganiami jakościowymi przedstawionymi w załączniku nr 2 do SWZ. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz Szczegółowy Oferty.
Interne Kennung: ZP/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatora immunochemicznego wraz z dostawą odczynników i materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonywania oznaczeń do laboratorium Samodzielnego Szpitala Miejskiego im. PCK w Białymstoku zgodnie z zapotrzebowaniem i wymaganiami jakościowymi przedstawionymi w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego