2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmanagement
Beschreibung: Het SDL is voornemens om voor de MAVO & HAVO locatie een ver- en nieuwbouw traject te starten. Voor de begeleiding bij het realiseren van het ver- en nieuwbouw traject voor de MAVO & HAVO locatie is SDL op zoek naar een projectmanagementbureau die het SDL begeleidt bij de Europese aanbesteding van het werk en de realisatiefase tot en met de oplevering en nazorg van het project. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71312000 Beratung im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
446098-2026 - Competition
Netherlands – Structural engineering consultancy services – Projectmanagement
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Projectmanagement
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71312000 Structural engineering consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1