446111-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Stadtplanung und Landschaftsgestaltung – Omgevingsplan Leudal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOmgevingsplan Leudal
BeschreibungPer 1 januari 2024 is de Omgevingswet in werking getreden. Vanaf dat moment geldt voor het gehele grondgebied van de gemeente Leudal van rechtswege een omgevingsplan, het ‘tijdelijk omgevingsplan’. In eerste instantie bestaat dit uit alle op dit moment geldende bestemmingsplannen, een aantal regels uit de verordeningen, zoals de erfgoedverordening en gedecentraliseerde rijksregels (de bruidsschat). Sinds de inwerkingtreding van de Omgevingswet werken we aan een nieuw, grondgebied dekkend, omgevingsplan. Dit doen we in fasen. Wij hebben voor een concrete ontwikkeling een omgevingsplan vastgesteld en werken op dit moment aan het wijzigingsbesluit voor de woonkernen. Daarna gaan we aan de slag met de rest van het grondgebied, hetgeen de reden voor deze aanbesteding vormt. Buitengebied gemeente Leudal
Interne KennungZ/24/156812
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
LosLOT-0000
TitelOmgevingsplan Leudal, wijzigingsbesluit buitengebied en bedrijventerreinen
BeschreibungVoorafgaand aan deze Europese aanbesteding heeft de gemeente Leudal een marktconsulatie uitgevoerd. De opbrengst van deze marktconsultatie was zeer waardevol en heeft bijgedragen bij het formuleren van de opdracht en het starten van deze aanbesteding. Een van de conclusies, die we uit deze marktconsultatie konden trekken is, dat het niet wenselijk is om deze opdracht in meerdere percelen te verdelen. Er is teveel overlap in werkzaamheden waardoor er buitensporig veel afstemming tussen de verschillende partijen nodig is, er ruis kan ontstaan en het proces foutgevoelig wordt. Voornamelijk om deze reden is er voor gekozen de opdracht niet onder te verdelen in percelen.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe mogelijkheid bestaat dat de opdracht wordt uitgebreid met de volgende opties. 1. Met betrekking tot de inventarisatie (opdrachtomschrijving onder b.): veldwerk (opname van de feitelijke situatie door een bezoek aan de locatie) naar aanleiding van de inventarisatie vindt in de basis plaats door opdrachtgever. Wanneer dit niet mogelijk blijkt, is het mogelijk dat er, in het kader van deze inventarisatie, op een later moment veldwerk aan deze opdrachtomschrijving wordt toegevoegd. Zodra dit aan de orde komt, zal een staffelprijs worden opgevraagd alvorens de opdracht wordt uitgebreid. 2. Met betrekking tot de uitvoering van noodzakelijke onderzoeken (opdrachtomschrijving onder c.): wanneer, om welke reden dan ook, opdrachtgever ervoor kiest de onderzoeken niet zelf uit te (laten) voeren, zal opdrachtgever – op een nader moment – deze onderzoeken door opdrachtnemer laten uitvoeren. Zodra dit aan de orde komt, zal een meerprijs voor dit onderdeel worden opgevraagd alvorens de opdracht wordt uitgebreid. 3. Met betrekking tot de MER-procedure (opdrachtomschrijving onder g.): wanneer uit het advies volgt dat een MER-procedure noodzakelijk is, en dat door het bevoegd gezag wordt bevestigd, is het is mogelijk dat, in het kader van deze opdracht, een MER-procedure moet worden doorlopen. Zodra dit aan de orde komt, zal een meerprijs voor dit onderdeel worden opgevraagd alvorens de opdracht wordt uitgebreid.