2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wykrojów termoplastycznych, bolusów żelowych oraz wykrojów termoplastycznych do systemu BrainLab wraz z akcesoriami do realizacji procedury radiochirurgii na okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa wykrojów termoplastycznych (Grupa 1), bolusów żelowych oraz akcesoriów do planowania leczenia i stabilizacji pacjenta w obszarze głowy, szyi, klatki piersiowej, kończyn górnych, miednicy i kończyn dolnych wraz z materacami na stoły operacyjne (Grupa 2) oraz wykrojów termoplastycznych stereotaktycznych do systemu BrainLab (Grupa 3), zgodnie z wymaganiami określonymi w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 3, wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 oraz warunkach granicznych stanowiących załączniki nr 9A, 9B oraz 9C do specyfikacji warunków zamówienia
Interne Kennung: 449/P/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33151000 Ausstattung und Ausrüstung für Strahlentherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – Wykroje termoplastyczne
Beschreibung: Zgodnie z SWZ, formularzem cenowym i warunkami granicznymi
Interne Kennung: Grupa 1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 – Bolusy żelowe oraz akcesoria do planowania leczenia i stabilizacji pacjenta w obszarze głowy, szyi, klatki piersiowej, kończyn górnych, miednicy i kończyn dolnych wraz z materacami na stoły operacyjne
Interne Kennung: Grupa 2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 – Wykroje termoplastyczne stereotaktyczne do systemu BrainLab
Interne Kennung: Grupa 3