See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa elementów infrastruktury przystankowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę elementów infrastruktury przystankowej (słupków przystankowych kwadratowych) zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego. SŁUPKI Słupek do znaku pojedynczego 150 TABLICE Z WYKAZEM LINII Tablica z jedną kolumną dla słupka pojedynczego 141 Tablica z dwiema kolumnami do słupka pojedynczego 9 TABLICE NA ROZKŁAD JAZDY 300x750 mm 2 300x1000 mm 85 Dwustronna 300x1000 mm 49 Trójstronna 300x1000 mm 11 Czterostronna 300x1000 mm 3 ZNAKI Płyta na znak pojedynczy 150 Moduł zaślepki słupka przystankowego 150
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928460 Straßenkegel, 34928472 Wegweiser, 34928410 Leitpfosten, 34928470 Beschilderung
5. Los
Los: LOT-0001