2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSKYTOVÁNÍ IT SLUŽEB 2026–2031
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude poskytování IT služeb. Zadavatel bude v rámci DNS pořizovat zejména, nikoliv však výlučně, níže uvedené služby v oblasti vedení projektů, programového řízení, koordinace IT dodávek a implementace IT architektury, včetně souvisejících implementačních a integračních činností (návrh, řízení a realizace implementace IT řešení, analýza požadavků, návrh řešení, vývoj).
Interne Kennung: N006/26/V00020286
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení dynamického nákupního systému dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001