2. Verfahren
Verfahren
Titel: Secret Management, Privileged Access Management (PAM) en Identity Governance & Administration (IGA)
Beschreibung: Binnen DUO is een programma gestart om DUO verder aantoonbaar in control te brengen op het gebied van credential- en identity management. Daarmee het risico van misbruik in te perken en te voldoen aan wet- en regelgeving (BIO2, NIS2.0, AVG). Daarmee een belangrijke bijdrage te leveren aan de ambitie om op het gebied van IAM aantoonbaar compliant te zijn. De gebruikte tools en services binnen DUO voor; Secret Management (SeM), Privileged Acces Management (PAM) en Identity Governance & Administration (IGA) zijn onvoldoende om aantoonbaar compliant te zijn. Het is de verwachting dat met deze aanbesteding nieuwe en moderne tools worden aangeschaft die dit wel kunnen en dat mogelijke verbeteringen kunnen worden doorgevoerd en/of processen kunnen worden geautomatiseerd dan wel vereenvoudigd. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: IUCN25100271
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien het vertrouwelijke karakter van deze aanbesteding dient de aanbesteding in fases te worden doorlopen. Daarnaast willen wij de administratieve last voor gegadigden beperken waardoor een niet Openbare Europese aanbesteding passend is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Doorontwikkeling van aangeboden oplossingen.