2. Verfahren
Verfahren
Titel: eHealth a interoperabilita Revmatologického ústavu v Praze – opakované zadání
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je eHealth a interoperabilita Revmatologického ústavu v Praze v rámci projektu eHealth a interoperabilita Revmatologického ústavu v Praze, CZ.31.1.0/0.0/0.0/23_088/0011188. Předmětem projektu je dodání a implementace řešení v rozsahu stanoveném přílohou této zadávací dokumentace (Technická specifikace), zahrnující zejména modernizaci a rozšíření funkcionalit nemocničního informačního systému, laboratorního informačního systému, systému PACS, dlouhodobého elektronického archivu zdravotnické dokumentace a portálu pacienta, včetně zajištění interoperability se systémy eHealth a integračních rozhraní dle standardů definovaných v Technické specifikaci, a to v rámci projektu eHealth a interoperabilita Revmatologického ústavu v Praze. Cílem veřejné zakázky je elektronizace (digitalizace) zdravotnické dokumentace a procesů při poskytování zdravotních služeb, zvýšení primárního i sekundárního využití dat a zlepšení interoperability prostřednictvím systémů výměny, resp. sdílení standardizované elektronické zdravotnické dokumentace v rámci elektronizace zdravotnictví České republiky (výměnné sítě a afinitní domény na úrovni regionů, krajů, komunit poskytovatelů zdravotních služeb nebo celé ČR) a elektronizace přeshraniční výměny zdravotnické dokumentace (Národní kontaktní bod pro eHealth (NCPeH) a infrastruktura digitálních zdravotnických služeb (eHDSI) členských států EU), dále využívání centrálních digitálních služeb a registrů elektronického zdravotnictví (Integrované datové rozhraní zdravotnictví (IDRR)), jako nezbytné podmínky interoperability a elektronizace zdravotnictví, a dále automatizované elektronické předávání dat do národních zdravotních registrů a informačních systémů NZIS a ochrany veřejného zdraví. Podrobná technická specifikace předmětu veřejné zakázky s požadovanými minimálními technickými parametry je uvedena v Příloze č. 4 zadávací dokumentace – Technická specifikace a v Návrhu smlouvy licenční a o dílo jako Příloha č. 3. Uvedená specifikace je pro plnění předmětu této veřejné zakázky závazná (dále jen „předmět veřejné zakázky“). Každá položka dodávaného předmětu plnění musí být nová, musí být určena pro český (EU) trh a musí být servisním střediskem výrobce plně podporována.
Interne Kennung: N006/26/V00020181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na služby je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění (dále jen „ZZVZ“) v souladu s § 56 v otevřením řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: a. V případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude cena předmětu veřejné zakázky upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala takové změně zákonné sazby DPH.