See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Lubańskiego
Beschreibung: Część 1: Linia 10 Lubań - Platerówka - Leśna - Lubań Linia 11 Lubań - Pobiedna - Świeradów-Zdrój Linia 18 Lubań - Siekierczyn - Rudzica – Lubań Linia 20 Lubań - Leśna – Platerówka- Lubań Linia 23 Lubań - Gryfów Śląski – Karłowiec- Świeradów-Zdrój Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 441.082,50 wzkm. Część 2: Linia 12 Lubań – Złoty Potok - Świeradów-Zdrój Linia 13 Lubań - Gryfów Śląski - Świeradów-Zdrój Linia 14 Lubań - Biedrzychowice - Bożkowice - Lubań Linia 15 Lubań - Radostów Górny - Mściszów Linia 16 Lubań - Radogoszcz - Nawojów Łużycki Linia 17 Lubań - Pisarzowice - Henryków Lubański Linia 24 Lubań - Bożkowice - Biedrzychowice - Lubań Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 526355,85 wzkm.
Vorherige Bekanntmachung: 418017-2024
Interne Kennung: IZP.272.4.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Lubańskiego- Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich na terenie Powiatu Lubańskiego w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2026 r., obejmującego 12 linii komunikacyjnych o łącznej długości 530,36 km, na których zostanie wykonana łączna praca eksploatacyjna 967.438,35 wozokilometrów, przy czym zamówienie zostało podzielone na dwie części. Część 1: Linia 10 Lubań - Platerówka - Leśna - Lubań Linia 11 Lubań - Pobiedna - Świeradów-Zdrój Linia 18 Lubań - Siekierczyn - Rudzica – Lubań Linia 20 Lubań - Leśna – Platerówka- Lubań Linia 23 Lubań - Gryfów Śląski – Karłowiec- Świeradów-Zdrój Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – wzk441.082,50m.
Interne Kennung: IZP.272.4.2023-1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Lubańskiego - Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich na terenie Powiatu Lubańskiego w okresie od 1 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2026 r., obejmującego 12 linii komunikacyjnych o łącznej długości 530,36 km, na których zostanie wykonana łączna praca eksploatacyjna 967.438,35 wozokilometrów, przy czym zamówienie zostało podzielone na dwie części Część 2: Linia 12 Lubań – Złoty Potok - Świeradów-Zdrój Linia 13 Lubań - Gryfów Śląski - Świeradów-Zdrój Linia 14 Lubań - Biedrzychowice - Bożkowice - Lubań Linia 15 Lubań - Radostów Górny - Mściszów Linia 16 Lubań - Radogoszcz - Nawojów Łużycki Linia 17 Lubań - Pisarzowice - Henryków Lubański Linia 24 Lubań - Bożkowice - Biedrzychowice - Lubań Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 526355,85 wzkm.
Interne Kennung: IZP.272.4.2023-2