See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van vlees - West-Vlaanderen
Beschreibung: Vers vlees, diepvries vlees, gegaard vlees en convenience producten Niet: charcuterie & salades Niet: gevogelte (vers en diepvries)
Interne Kennung: 2026-387-VVW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1