2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor buitenschoonmaak en glasbewassing buiten van schoolgebouwen
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte Opdrachtnemer die kan voorzien in de behoefte naar buitenschoonmaak en glasbewassing buiten van schoolgebouwen, noodgebouwen en buitenbergingen en (fietsen)stallingen (kosten hiervan dienen bij de prijs per school te zijn inbegrepen) een overeenkomst aan te gaan. De raming van deze opdracht bedraagt gemiddeld circa € 74.000,00 per jaar exclusief BTW. Het betreft een gemiddelde per jaar, omdat sommige werkzaamheden eens per 2 jaar worden uitgevoerd. Aan deze omschreven omvang in de aanbesteding kan de Inschrijver bij een gunning geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: BMS26SMBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding voor schoonmaakdiensten en glasbewassing buitenzijde schoolgebouwen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 40 maanden en een verlenging daarna van viermaal 24 maanden. De maximale looptijd komt daarmee uit op 136 maanden.
446217-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BMS26SMBZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: