See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów do zabiegów elektroterapii wraz z dzierżawą programatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów do zabiegów elektroterapii wraz z dzierżawą programatorów: 1. Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 1, 2. Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 317126-2026
Interne Kennung: PN/11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń, elektrod i akcesoriów do zabiegów elektroterapii. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Urządzenia, elektrody i akcesoria do zabiegów elektroterapii – Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2