2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst beheer en onderhoud van openbare verlichting in de provincie Utrecht
Beschreibung: Het beheren en onderhouden van openbare verlichting, bestaande uit: a. Het beheren en in stand houden van een 24-uurs storingsmelddienst; b. Algemene werkzaamheden voor het functioneel in stand houden van de openbare verlichting bestaande uit ca. 13.500 lichtpunten, 154 schakelkasten en (gedeeltelijk) eigen ov-net; c. Het verrichten van renovatie en uitbreidings-projecten d. Het coördineren van de werkzaamheden met de netbeheerder e. Het treffen van verkeersmaatregelen f. Het leveren van lichtmasten g. Het leveren van armaturen h. Het leveren van lampen en drivers (incidenteel) i. Het verwerken van mutaties in de beheergegevens De openbare verlichting binnen de Provincie Utrecht bestaat uit: • ca.900 stuks lichtmasten met een lichtpunthoogte tot en met 5 meter inclusief armatuur; • ca. 3.600 stuks lichtmasten met een lichtpunthoogte hoger 5 meter en kleiner of gelijk aan 8 meter inclusief armatuur; • ca. 6.400 stuks lichtmasten met een lichtpunthoogte van 8 meter tot en met 10 meter inclusief armatuur; • ca. 900 stuks lichtmasten met een lichtpunthoogte van 10 meter tot en met 12 meter inclusief armatuur;- • ca. 100 stuks lichtmasten met een lichtpunthoogte hoger dan 12 meter inclusief armatuur;- • ca. 230 stuks abri's; • ca. 100 stuks actieve markerings-units;- • ca 1.250 stuks diversen.
Interne Kennung: 30364
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een raamovereenkomst voor dienstverlening met een initiële looptijd van 24 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst eenzijdig de mogelijkheid de Opdracht tweemaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.