446296-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bedarfspersonenbeförderung – Prijevoz učenika osnovnih škola Slavonskog Broda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola Slavonskog Broda
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz učenika osnovnih škola Grada Slavonskog Broda sukladno troškovniku i tehničkoj specifikaciji, koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Troškovnik je priložen kao zaseban dokument u nestandardiziranom obliku te je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi i nalazi se u prilozima dokumentacije po pojedinim grupama. Ponuditelj za grupu predmeta nabave za koju podnosi ponudu prilaže pripadajući troškovnik za tu grupu. Ponuditelj ne smije mijenjati opise predmeta nabave navedene u Troškovniku kao niti dopisivati stupce niti na bilo koji način mijenjati sadržaj Troškovnika. Jedinične cijene svake stavke Troškovnika i ukupna cijena moraju biti zaokružene na dvije decimale i izražene u eurima. Prilikom popunjavanja troškovnika ponuditelj cijenu stavke izračunava kao umnožak količine stavke i jedinične cijene stavke. Ako ponuditelj promijeni tekst ili količine navedene u obrascu Troškovnika, smatrat će se da je troškovnik nevažeći te će ponuda biti odbijena. U cijenu ponude bez poreza na dodanu vrijednost moraju biti uračunati svi troškovi i popusti. Sukladno članku 4. stavak 1. točka 1. Pravilnika o dokumentaciji o nabavi te ponudi u postupcima javne nabave (NN 65/17, 75/20, 92/25), Naručitelj je u predmetnom postupku javne nabave odredio predviđenu (okvirnu) količinu predmeta nabave. Količina predmeta nabave određena je u troškovniku za svaku grupu predmeta. Količina predmeta nabave određena je u troškovniku koji se nalazi u prilogu Dokumentacije o nabavi. Broj učenika po pojedinoj relaciji je okviran i isti je podložan promjenama te stvaran broj učenika za koji je potreban prijevoz može biti veći ili manji od navedenog, a ovisi o upisu u školu. Zbog mogućnosti povećanja/smanjenja broja nastavnih dana, povećanja/smanjenja broja djece te povećanja/smanjenja broja polazaka/dolazaka po liniji Naručitelj je u troškovniku odredio okvirne količine predmeta nabave. Naručitelj se ne obvezuje na realizaciju navedenih količina u cijelosti. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti predmetnu nabavu sukladno svim uvjetima navedenim u Dokumentaciji o nabavi, tehničkim specifikacijama i troškovniku, važećim zakonima i pravilnicima, te pravilima struke. Sukladno članku 204. ZJN 2016 ponuditelj može podnijeti ponudu za jednu, za nekoliko ili za sve grupe predmeta nabave. Ugovor o javnoj nabavi sklapa se za svaku grupu predmeta nabave. Ako je ponuda istog ponuditelja odabrana u više grupa, javni naručitelj može s tim ponuditeljem sklopiti jedan ugovor za sve grupe u kojima je ponuda ponuditelja odabrana kao ekonomski najpovoljnija ponuda. Odabrani ponuditelj je dužan nadoknaditi Naručitelju svaku štetu koja mu nastane zbog kašnjenja ili zbog nepridržavanja bilo kojeg primjenjivog propisa ili standarda. Naručitelj je ovlašten iz jamstva naplatiti sve štete nastale neurednim izvršavanjem ili neizvršenjem ugovornih obveza.
Interne Kennung: 1V/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OŠ BOGOSLAV ŠULEK
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz učenika OŠ BOGOSLAV ŠULEK sukladno troškovniku i tehničkoj specifikaciji, koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 1V/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: OŠ HUGO BADALIĆ
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz učenika OŠ HUGO BADALIĆ sukladno troškovniku i tehničkoj specifikaciji, koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 1V/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: OŠ VLADIMIR NAZOR
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz učenika OŠ VLADIMIR NAZOR sukladno troškovniku i tehničkoj specifikaciji, koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 1V/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: OŠ BLAŽ TADIJANOVIĆ
Beschreibung: Predmet nabave je prijevoz učenika OŠ BLAŽ TADIJANOVIĆ sukladno troškovniku i tehničkoj specifikaciji, koji se nalaze u privitku i čine sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: 1V/2026-4